مسئول دفترنماینده ولی فقیه درمنابع طبیعی کشور

مسئول دفترنماینده ولی فقیه درمنابع طبیعی کشور اظهارکرد: گروه هایی در داخل وخارج کشور وجود دارند که هدفشان ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران است.

 

مسئول دفترنماینده ولی فقیه درمنابع طبیعی کشور اظهارکرد: گروه هایی در داخل وخارج کشور وجود دارند که هدفشان ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام سید مصطفی طباطبائی نژاد امشب در یادواره شهدای روحانی که به مناسبت شهادت شهیدمدرس در مسجدالرضا(ع) اردستان برگزارگردیدگفت: بیداری وآگاهی مردم باعث شده تا دشمنان نتوانند به این انقلاب ضربه بزنند.

وی افزود: تا زمانی که مقام معظم رهبری به موقع هشدار می دهندو ملت ما گوش به فرمان ایشان باشند امنیت وسربلندی ما در جهان مطرح است.

طباطبائی نژاد با بیان اینکه ما باید به خود ببالیم که کارشناسان ونظریه پردازان آمریکایی می گویند آمریکا در سوریه شکست خورده واگر می خواهند موفق شوند باید با ایران وروسیه مذاکره کنند تصریح کرد: کسانی که یک روزی ایران را هیچ جا حساب نمی کردند الان نظر ایران برایشان مهم شده که باید این را قدردان خون شهدا باشیم.

مسئول دفترنماینده ولی فقیه درمنابع طبیعی کشوربا بیان اینکه شهید مدرس برای بار چهارم که وارد مجلس شد طرح استیضاح رضاخان را مطرح کردافزود: رضاخان هم در صدد ترور وی درآمد که این ترور موفقیت آمیز نبودونهایتا با اقداماتی که رضا خان انجام داد نگذاشت وی در دوره پنجم وارد مجلس شود.

طباطبائی نژادبیان کرد: باید این اقدام مدرس در تاریخ بماندتا آیندگان از آن درس بگیرند که وی در برابر رضاخان قلدری ایستادکه از حمایت انگلیس برخورداربودو وقتی رضاخان مدرس را سدی درجلوی خود دید وی را به شهادت رساند.

وی در خصوص نماینده شهید اردستان هم گفت: اگر یک روزی شهید مدرس روبروی رضا خان ایستاد یک روز هم نماینده شهد ما سیدنورالله طباطبایی نژاد روبروی بنی صدر ایستاد واین نبود مگراینکه این دو شهید ازشجاعت و داشتن بینش عالی برخوردار بودند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

1 نظر

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *