رئیس اداره ورزش و جوانان اردستان: استخر آبشار اردستان تا شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان گفت: با تأمین اعتباراتی که انجام شده است استخر آبشار اردستان در شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اسونیا عباس روحانی ظهر امروز(سه‌شنبه) در حاشیه بازدید از استخر شنای آبشار اردستان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بعد از مطالعات در خصوص بازسازی و بهسازی پروژه استخر اردستان این موضوع عملیاتی شد و فاز اول آن با اعتباری بالغ بر ۴۹۰ میلیون تومان از محل سفر مقام عالی وزارت ورزش با پیگیری نماینده مردم اردستان در مجلس و همچنین اعتبارات استانی و تملک دارایی با مساعدت فرماندار شهرستان و اداره کل ورزش و جوانان اجرا شد.

وی با بیان اینکه بعد از شروع پروژه، خرابی آن بیش از برآوردهای احتمالی ما شد، گفت: به همین دلیل پروژه مدتی تعطیل شد و بعد از تأمین اعتبار فازِ دوم و موضوعات کارشناسی دیگر در خصوص اجرای ادامه پروژه، عملیات مجدد شروع شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان با بیان اینکه صد درصد سقف سالن استخر از بین رفته بود و باید تعمیرات اساسی انجام می‌شد، تصریح کرد: فاز دوم این پروژه با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان آغاز شده و از محل ارزش افزوده و تملک دارایی تأمین می‌شود.

روحانی با بیان اینکه تمام اعتبارات ادامه پروژه توسط فرمانداری و مساعدت نماینده مردم اردستان در مجلس تأمین شده و در این خصوص مشکلی نداریم، گفت: پیمانکار قول داده در بازده یک ماه، پروژه استخر به اتمام می‌رسد. تمام تلاش خود را داریم تا شهریورماه استخر را افتتاح کنیم.

وی در خصوص کاشت چمن طبیعی ورزشگاه ۱۷ شهریور، گفت: کاشت چمن به دلیل وضعیت آب و هوا به تأخیر افتاده است. مشکلی در این خصوص وجود ندارد و اگر هوا همیاری کند کاشت چمن طبیعی نهایتاً تا شهریورماه بذرپاشی می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان در خصوص زورخانه الغدیر اردستان، گفت: قرارداد جدید این مجموعه با اعتبار ۶۵۰ میلیون تومان از محل سفر مقام عالی وزارت ورزش با پیگیری نماینده مردم اردستان در مجلس و همچنین اعتبارات استانی و تملک دارایی با مساعدت فرماندار شهرستان و اداره کل ورزش و جوانان شامل بتن‌ریزی سقف و دیوار چینی‌ها انجام شده و با همین اعتبار سفت‌کاری زورخانه به اتمام می‌رسد.

روحانی خاطرنشان کرد: تملک دارایی اداره ورزش و جوانان در سال ۹۷ حدود ۸۵۰ میلیون تومان بوده است که بیش از ۵۰ درصد آن تحقق پیدا کرده است.

وی در خصوص طرح اوقات فراغت تابستان اردستان، گفت: تاکنون بیش از ۶۰۰ نفر در طرح اوقات فراغت در ۱۱ رشته‌های ورزشی ثبت نام کردند و تا پایان فصل تابستان فعالیت دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان با بیان اینکه راه‌اندازی رشته‌های ورزشی جدید در سال جاری یکی از اهداف اداره ورزش و جونان شهرستان اردستان است، گفت: چهار رشته ورزشی از جمله اسکواش به زودی در اردستان راه‌اندازی می‌شود که در نشاط و تحرک جوانان مؤثر خواهد بود.

./خبرنگار وانتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *