طباطبایی نژاد: تغییر در شورای شهر نباید به معنای برکناری شهردار باشد

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با برکناری و استیضاح شهردار موافق نبودم همان‌طور که در مورد شهردار قبلی نیز خواهان تغییر او نبودیم.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام والمسلمین سید صادق طباطبایی نژاد، شامگاه سه‌شنبه در جلسه پرسش و پاسخ مسجد حضرت رقیه(س) اردستان، اظهار کرد: با توجه به مشکلات مالی که مساجد دارند این اماکن باید به سمتی حرکت کنند که برای خود یک درآمد پایدار داشته باشند.

وی در خصوص برکناری و استیضاح شهردار اردستان، افزود: با این کار موافق نبودم همانطور که در مورد شهردار قبلی نیز خواهان تغییر آن نبودم. در واقع کسی که کارش را انجام می‌دهد نباید کنار گذاشته شود، ولی نظر شورای شهر این چنین بود و امیدواریم فرد توانمندتری برای شهرداری اردستان انتخاب شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر تغییری در شورای شهر انجام شود حتماً نباید شهردار عوض شود، تصریح کرد: اگر یک فردی فعالیت دارد و تخلفی ندارد که نباید تغییر کند به طورکلی جنجال و اختلاف شهرداری و شورای شهر پسندیده نیست.

طباطبایی نژاد در خصوص راه‌اندازی مرکز سی‌تی‌اسکن بیمارستان اردستان افزود: مجوز دستگاه آن توسط وزارتخانه تأمین شده و ساختمان آن توسط بخش خصوصی در حال ساخت است که در صورت تأمین اعتبار آن و اتمام ساختمان راه‌اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در زمینه اشتغال باید فقط در بخش‌های مختلف صنعت فعالیت کرد، ادامه داد: با توجه به وضعیت جامعه و بیکاری که وجود دارد در زمینه اشتغال شهرستان موفق بودیم و حداقل روند آن به سمت افزایش بوده است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای با بیان اینکه شهرستان اردستان بیش از دو هزار کیلومتر جاده دارد، افزود: اولویت ساخت با جاده اردستان- اصفهان است که ۱۷ کیلومتر باقی مانده است و تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

طباطبایی نژاد یکی از مطالبات مردم شهرستان اردستان را کاهش تعرفه گاز در منطقه سردسیر برزاوند و همچنین کاهش تعرفه برق منطقه گرمسیر عنوان کرد و گفت: پیگیری‌هایی انجام شده که تا کنون نتیجه ای حاصل نشده است. برای اینکه بتوانیم برای کاهش تعرفه برق تلاش کنیم نیاز به یک گزارش هواشناسی داریم که مثلاً حدود چهار ماه در طول یک سال دمای هوا بالای ۴۰درجه را تأیید کند که تاکنون این موضوع تأیید نشده است.
./خبرنگار وانتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *