عضویت بیش از ۷۰ درصد دانش آموزان اردستان در شبکه شاد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردستان گفت: بیش از ۷۰ درصد دانش آموزان شهرستان اردستان در مقاطع مختلف عضو شبکه آموزشی شاد هستند.

علی اصغر مومنیان عصر امروز (چهارشنبه-۱۷ اردیبهشت) در مراسم تجلیل از معلمان و مدیران برتر شهرستان در کانون شهید مفتح اردستان، اظهار کرد: آموزش و پرورش در شرایط سخت کرونا صاحب دو سیستم و الگوی آموزشی شده که شاید در شرایط دیگر، سال‌ها طول می‌کشید تا شبکه شاد راه‌اندازی می‌شد، ولی با تلاش دو ماهه این کار به نتیجه رسیده است.

وی با بیان اینکه در وضعیت ویروس کرونا خیلی از خانواده ها به دلیل نداشتن سیستم هایی که بتوانند به فضای مجازی متصل شوند آنگونه که باید نتوانستند موضوع آموزش را دنبال کنند، افزود: با برنامه ریزی و هماهنگی که شد بسیاری از همکاران ما به صورت حضوری در مناطق روستایی حضور داشتند و از طریق خیران موبایل و سیستم هایی که بتوانند با آن به فضای مجازی دست پیدا کنند را تامین کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردستان با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده هر دانش آموزی که مشکل اینترنت داشته، اینترنت رایگان دریافت کرده، گفت: مجموعه آموزش و پرورش تمام تلاش خود را کرده که موضوع آموزش مورد غفلت واقع نشود.

مومنیان با اشاره به سامانه شاد که این روزها مورد استفاده در بخش آموزش است، گفت: ۱۰۰ درصد معلمان و مدیران مدارس عضو شبکه شاد هستند اما تاکنون بیش از ۷۰ درصد دانش آموزان شهرستان اردستان در مقاطع مختلف عضو شبکه آموزشی شاد شده‌اند که البته هنوز زیرساخت های این برنامه در بخش هایی از شهرستان فراهم نیست.

./خبرنگار انتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *