رئیس بیمارستان اردستان: مردم از مراجعه به بیمارستان نترسند

رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان با بیان اینکه بسیاری از بیماران با تصور آلوده بودن بیمارستان‌ از مراجعه به آن خودداری می‌کنند، گفت: مردم از مراجعه به بیمارستان نباید بترسند.

مرتضی کفیل در گفت‌وگو با اسونیا با بیان اینکه در دوران سخت کرونا بسیاری از بخش‌های بیمارستان شهید بهشتی متوقف شده بود، اظهار کرد: به تازگی عمل‌های جراحی اورژانسی از سر گرفته شده و عمل های جراحی که بتوانیم به تأخیر بیندازیم دیرتر انجام می‌دهیم. 

 وی گفت: با توجه به اعزام تمام بیماران کووید۱۹ به مراکز استان، کسانی که عمل جراحی می‌کنند از ابتلا به هرگونه بیماری در امان هستند اما متأسفانه بسیاری از بیماران با تصور آلوده بودن بیمارستان‌ و مراکز درمانی از مراجعه به آن خودداری می‌کنند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان با بیان اینکه مردم از مراجعه به بیمارستان نباید بترسند، خاطرنشان کرد: بیماران در مراجعه به بیمارستان بهتر است در ساعت معین و از پیش تعیین شده مراجعه و از حداقل همراه استفاده کنند تا مشکل خاصی به وجود نیاید.

کفیل با بیان اینکه در حال حاضر ورودی‌های بیمارستان به حالت عادی برگشته است، گفت: با پیگیری‌های انجام شده، متخصص ارتوپدی، متخصص طب توان‌بخشی، متخصص رادیولوژی و متخصص بیهوشی به کادر بیمارستان اردستان اضافه شدند.

وی با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم داشتن متخصص چشم‌پزشکی است، گفت: بیماران چشم‌ بیشتر افراد مسن هستند که بیماری‌های زمینه‌ای هم دارند. در حال حاضر متخصص چشم سه روز در هفته در بیمارستان حضور دارد که یک متخصص چشم دیگر را درخواست کردیم.

وی با بیان اینکه در موضوع خدمت رسانی به مردم در سال ۹۹ واحد حقوق گیرندگان خدمت را در بیمارستان شهید بهشتی راه اندازی کردیم گفت: میز خدمت یکی دیگر از واحدهایی است که در جهت تکریم مراجعه کنندگان به بیمارستان انجام می شود.

./خبرنگار انتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *