امام جمعه اردستان: مهمترین هدف دشمن، سست کردن بنیاد خانواده است

امام جمعه اردستان با تاکید بر نظارت بیشتر نهادهای مسئول در بازار، گفت: مسئولان شهرستان اردستان فکری اساسی و بازدارنده برای مقابله با گرانی کند.

حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع اردستان با اشاره به آغاز دهه کرامت اظهار کرد: روز اول دهه کرامت که میلاد حضرت معصومه (س) است به نام دختر نامگذاری شده تا دختران ما از پاکی و بزرگواری حضرت معصومه استفاده کنند و دارای یک پایگاه معنوی باشند.

وی با بیان اینکه امروز مهمترین هدف و فعالیت دشمنان سست کردن بنیاد خانواده است، افزود: دشمنان با ابزارهای قوی که در اختیار دارند تیشه به ریشه خانواده ها می زنند. جامعه اگر بخواهد اصلاح شود باید از خانواده ها شروع کنند.

به گزارش اسونیا؛امام جمعه اردستان با اشاره به شروع هفته قوه قضاییه گفت: به همه کسانی که در این قوه فعالیت می کنند تبریک و به همه کسانی که در صدد آلوده کردن این قوه و خیانت هستند، هشدار می دهیم. امروز کار قوه قضاییه بسیار حساس است زیرا باید با دانه درشت های مفاسد اقتصادی برخورد کند.

وی با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: ایران در دنیا زبانزد مبارزه با این افیون خانمان سوز است. نیروی انتظامی تاکنون اقدامات ارزشمندی را برای مقابله با این موضوع انجام داده و بیش از ۳۸۰۰ شهید در راه مبارزه با مواد مخدر فدا کرده و تلاش های بسیاری را در مقابله با مواد مخدر انجام داده است. در شهرستان اردستان اقدامات مهمی در مقابله با مواد مخدر انجام شده است.

وی با بیان اینکه جامعه ما باید برای پرورش چمران ها و سلیمانی ها برنامه ریزی کند، گفت: خانواده ها باید مواظبت کنند که فرزندانشان سربار جامعه و باعث ننگ کشور نشوند. 

امام جمعه اردستان با اشاره به وضعیت بیماری کووید۱۹ در شهرستان گفت: ویروس کرونا در شهرستان اردستان همچنان قربانی می گیرد که توجه به فاصله  اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی به همه همشهریان توصیه می شود.

دهشیری گفت: بسیاری از مردم نسبت به گرانی افسارگسیخته در شهرستان اردستان گلایه می کنند. از مسئولان شهرستان و در راس آن ادارات صمت و تعزیرات می خواهیم نظارت های خود را نسبت به بازار و در صورت لزوم برخورد تاثیرگذار بر اصناف متخلف داشته باشند.

وی با بیان اینکه متاسفانه قیمت ها در اردستان از این مغازه تا مغازه دیگر متغیر است، گفت: به نظر می رسد مسئولان شهرستان اردستان باید فکری اساسی و بازدارنده برای مقابله با گرانی در منطقه کنند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *