امام جمعه اردستان: پایگاه های نمازجمعه مهمترین پایگاه حفظ جامعه و خانواده است

امام جمعه اردستان گفت: اقداماتی که مدیریت شهری تاکنون در اردستان انجام داده کافی نیست و مردم انتظار دارند شهرداری بیشتر به آنها خدمات ارایه دهد.

حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: اگر ما به درستی از مکتب اهل بیت (ع) پیروی کنیم قطعا جامعه ای سالم خواهیم داشت و جامعه سالم در گرو خانواده سالم خواهد بود.

وی با بیان اینکه امروز یکی از خطرهای که جامعه و خانواده را تهدید می کند هجمه های فرهنگی است، گفت: دشمنان این کشور و انقلاب بارها اعلام کردند که برای فروپاشی یک جامعه باید خانواده ها را نشانه گرفت. مهمترین روشی که می تواند خانواده را حفظ کرد بازگشت به قرآن است.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه پایگاه های نمازجمعه مهمترین پایگاه حفظ جامعه و خانواده است، گفت: امیدواریم اصلاح از خانواده ها شروع شود و آن را به جامعه انتقال دهند.

دهشیری با اشاره به سفر مسئولان کشور به شهرستان اردستان گفت: سفر مسئولان ملی به شهرستان اردستان اقدام امیدبخشی است که باعث پیشرفت و خدمات بیشتر به منطقه خواهد شد.

وی با اشاره به روز شهرداری و دهیاری ها گفت: شهرداری ها همواره تاکید دارند که از مردم بخواهید مالیات پرداخت کنند البته مردم همیشه در راستای خدمات شهرداری و دهیاری قرار دارند، ولی اقداماتی که مدیریت شهری تاکنون در اردستان انجام داده کافی نیست و مردم انتظار دارند شهرداری بیشتر به آنها خدمات ارایه دهد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *