امام جمعه اردستان: دشمنان درصدد هستند حیای زنان و غیرت مردان را از بین ببرند

امام جمعه اردستان با بیان اینکه دشمنان درصدد هستند برای زنان، حیا و برای مردان، غیرت را از بین ببرند، گفت: دشمنان قصد دارند کاری کنند که ارزش زن و مرد را نابود کنند.

حجت الاسلام دهشیری در خطبه های نمازجمعه در مسجدجامع اردستان با اشاره به وقوع کشف حجاب توسط رضاخان که به نام هفته عفاف و حجاب در کشور مطرح است، اظهار کرد: این اتفاق ناگوار برای ما درس هایی دارد که شاید مهمترین آن این باشد که مردم ما نشان دادند که با موضوعات ضد دینی مخالف هستند و اجازه نمی دهند حجاب در جامعه از بین برود.

وی با بیان اینکه این اتفاق ثابت کرد زنان و مردان ما اهل حیا، عفت و غیرت هستند، افزود: عفاف و حجاب مظهر حیا و غیرت زنان و مردان کشور است.

امام جمعه اردستان تصریح کرد: استعمارگران هر وقت دیدند نمی توانند جلوی مردم بایستند یک قلدر بی دین را جلوی مسائل دینی بر ضد شرف و امنیت اخلاقی قرار دادند.

دهشیری با بیان اینکه دشمنان از آن زمان قصد برهم زدن بنیان خانواده ها را دارند، گفت: امروز که وسایل ارتباطات جمعی شکل دیگری به خود گرفته و استعمار نوین بنای برهم زدن خانواده ها را دارد آن موضوع را به مدل دیگری دنبال می کند. دشمنان قصد دارند ابتدا نگذارد خانواده شکل بگیرد و در برنامه دوم خود اگر خانواده شکل گرفت آن را سست کند.

وی با بیان اینکه دشمنان درصدد هستند برای زنان، حیا و برای مردان، غیرت را از بین ببرند، گفت: دشمنان قصد دارند کاری کنند که ارزش زن و مرد را نابود کنند و این موضوع را از آن سوی مرزها دنبال می کنند.

امام جمعه اردستان با اشاره به پروژه های شهرداری اردستان که برخی از آن ویژه خانواده ها و بانوان است، گفت: برخی از این پروژه ها، مدت طولانی از ساخت آن می گذرد و هنوز افتتاح نشده، اما امیدواریم به زودی مورد استفاده بانوان و خانواده ها قرار گیرد.

دهشیری با اشاره به شکل گیری مجلس یازدهم گفت: مردم امیدشان زیاد شده که این مجلس بدون حاشیه به اصل موضوع بپردازد و وضع مردم را از این شرایط سخت نجات دهد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *