فرماندار اردستان خبر داد: بهره برداری از ۱۴۰۰ عنوان خدمت در اردستان تا پایان فعالیت دولت دوازدهم

فرماندار اردستان گفت: با برنامه ریزی که انجام شده تا پایان فعالیت دولت دوازدهم بیش از ۱۴۰۰ عنوان خدمت در شهرستان اردستان به بهره داری می رسد.

حمیدرضا تاملی، در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه اردستان، اظهار کرد: هفته دولت امسال مقارن شده با ایام شهادت سید و سالار شهیدان و طبیعتا برنامه هایی که برگزار شده و ادامه خواهد داشت، رنگ و بوی حسینی دارد.


وی با بیان اینکه یکی از اهدافی که امام حسین(ع) در سال ۶۱ هجری برای قیام خود عنوان کردند اصلاح امور امت جدشان بود، افزود: به نظر می رسد بزرگترین آفتی که در آن زمان در جامعه وجود داشت، آفت بی تفاوتی نسبت به امور معنوی و اعتقادی و شریعت ناب محمدی(ص) بود. چنین جامعه‌ای بیش از هر چیز نیاز به اصلاح دارد و امام حسین(ع) در چنین شرایطی زندگی می‌کردند، بنابراین مهم‌ترین هدف قیام خویش را اصلاح امت جدشان معرفی کردند.


به گزارش اسونیا، فرماندار اردستان با اشاره به برنامه های هفته دولت در این شهرستان، گفت: همه ما در جریان این موضوع هستیم که در چندسال گذشته مجموعه دولت با فشارهای سخت اقتصادی و تحریم های بی سابقه روبرو بوده و مهم ترین درآمد کشور که نفت بود هم با تحریم مواجه بوده است.


تاملی با بیان اینکه امسال در هفته دولت شاهد افتتاح ۱۰۸ پروژه در شهرستان اردستان با سرمایه گذاری بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان بودیم، ادامه داد: به دلیل شرایط خاص شیوع کرونا برنامه های هفته دولت در طول ایام بیشتری انجام می شود، همچنین در این هفته سعی شده بیشتر پروژه هایی که مطالبه مردم بوده مد نظر قرار گیرد.


وی با بیان اینکه افتتاح زمین چمن طبیعی اردستان، افتتاح بزرگ ترین کارخانه خوراک طیور استان در زواره، افتتاح بخش سی تی اسکن بیمارستان اردستان و افتتاح بزرگ ترین مجتمع گاوداری پرواری کشور از مهمترین پروژه های این هفته خواهد بود، اعلام کرد: این نوید را به مردم می دهیم که نوار افتتاح پروژه ها و ارائه خدمات به مردم تا پایان هفته دولت سال آینده ادامه خواهد داشت.


فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی که شده و حمایت هایی که نماینده مردم در مجلس و مسئولان استانی انجام دادند سند ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده و تا پایان فعالیت دولت دوازدهم بیش از ۱۴۰۰ عنوان خدمت فارغ از همه موضوعات در شهرستان اردستان به بهره داری می رسد.
تاملی با تشکر از تلاش های مجموعه نظام سلامت شهرستان در مقابله با ویروس کرونا گفت: برگزاری هرگونه مراسم در شهرستان اردستان با توجه به وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا با مجوز ستاد مقابله با کرونا شهرستان خواهد بود، همچنین از فعالیت همه هیئات مذهبی که شیوه نامه های بهداشتی را انجام می دهند تشکر می کنیم.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *