امام جمعه اردستان خواستار نقد منصفانه مسئولان از سوی مردم شد

امام جمعه اردستان گفت: مردم شهرستان اردستان باید مدیران منطقه را نقد منصفانه کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن دهشیری، در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع اردستان، با اشاره به شهادت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: این دو مسئول که هم مردمی و هم متدین بودند، ۳۹ سال پیش به شهادت رسیدند و سالروز شهادت این بزرگان باید با شکوه بیشتری برگزار شود.

وی با تاکید براینکه نباید اجازه داده شود این ایام به فراموشی سپرده شود، افزود: هشتم شهریور بزرگترین حادثه تروریستی است که منافقان و بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی بوجود آورده و دو مقام اجرایی کشور را به شهادت رساندند.


به گزارش اسونیا، امام جمعه اردستان با اشاره به بزرگداشت هفته دولت، افزود: انتخاب این ایام به عنوان هفته دولت فرصتی است تا مسئولان ما با بازبینی عملکردشان، خدمات بهتری به مردم ارائه دهند.


وی با بیان اینکه با محدودیت هایی که در شهرستان اردستان وجود دارد، طرح ها و خدمات ارزشمندی در هفته دولت امسال افتتاح شده است، گفت: از مسئولان شهرستان اردستان تشکر می کنیم، ولی باید توجه داشت که مردم ما باید بیشتر از خدمات دولت بهره مند شوند. خوشبختانه مدیران اجرایی منطقه به وظایف خود عمل می کنند، ولی گاهی بخشنامه ها و قوانین دست آنها را می بندد و نمی گذارد بیشتر به مردم خدمت ارائه شود.
حجت الاسلام والمسلمین دهشیری با بیان اینکه مردم شهرستان باید مدیران را نقد منصفانه کنند، گفت: دفاع و یا انتقاد از هر ارگانی، زمانی موثر است که علاوه بر حفظ اخلاق و آداب انسانی و اسلامی، واقع بینانه و به دور از مسائل سیاسی و شخصی باشد.


وی با بیان اینکه رعایت شیوه نامه های بهداشتی در نمازجمعه از بسیاری از جلساتی که برگزار می شود بهتر است، افزود: برای برگزاری نماز جمعه از ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان و استان استعلام گرفتیم و آنها با رعایت الزامات بهداشتی با برگزاری نماز جمعه اردستان موافقت کردند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *